HAKKIMIZDA

kabiryapi.net

Tüm Mezar İhtiyaçlarınız İçin En Güvenilir Adres

Türkiye'nin en büyük şehri olma özelliğini taşıyan İstanbul'da da tıpkı diğer şehirlerde olduğu gibi her gün çok sayıda kişi vefat etmektedir. Dinimizin gereği vefat eden sevdiklerimizi herkesin bildiği gibi mezarlıklara defneder ve son yolculuklarına uğurlarız.

Sevdiklerini son yolculuklarına uğurlayan kişiler belirli bir süre sonra mezarlar ile ilgili bazı sorunlarla yaşayabilir. Kabir ile ilgili olarak yaşanan en önemli sorunların başında ise şüphesiz mezarların zamanla yıpranması ve kötü bir duruma gelmesi yer alıyor. Bu durumda mutlaka bu konuda uzman olan ellerden destek alınması gerekir.

Firmamızın Kabir Konusunda Verdiği Hizmetler

Bizler otuz yıla aşkın bir süredir bu konuda siz değerli müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Mezar yapımı konusunda yıllardır edindiğimiz tecrübelerimizi sizlerle paylaşarak sizlere bu konuda destek olmak için uzman kadromuzla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Mermer, granit ve mozaik üzerine yapılan tüm mezarlar için her türlü onarım işlemlerini büyük bir özenle yürüten firmamız İstanbul mezarlık konusundaki tüm ihtiyaçlarınız için de yapılması gereken ne varsa titizlikle yapmaktadır.

Örneğin sevdiklerinizin mezarlarındaki mermerler zamanla yıpranmış ve kararmış olabilir. Bu durumda firmamızdan destek alarak sevdiklerinizin mezarlarının beyazlatılmasını ve tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında mezar başı taşlarının çevresel faktörlerden dolayı silinmesi durumunda da gerekli olan boyama işlemleri için bizlerden profesyonel destek alabilirsiniz.

İstanbul kabristan konusunda senelerdir hizmet veren firmamız kabirlerin onarımı dışında yeni mezar ihtiyaçlarınız için de hizmet vermektedir. Sevdikleriniz için firmamız tarafından tasarlanan mezar modellerinden istediğinizi seçebilir ya da firmamızın önerdiği mezar seçeneklerini değerlendirerek yaptırmak istediğiniz mezara karar verebilirsiniz. Sonrasında ise mezar bakımı ve onarımı konusunda deneyim sahibi olan firmamız istediğiniz özellikteki mezarlar için elinden geleni yapmakta ve en kısa sürede hayalini kurduğunuz mezarları hazır duruma getirmektedir.

Firmamızın hizmetlerinden sadece İstanbul içerisindeki kişiler ve sevdikleri değil, ülkenin tüm şehirlerinde tanıdıkları olan ancak çeşitli nedenlerden dolayı İstanbul'a gelerek mezarla ilgilenemeyen kişiler de rahatlıkla yararlanabilmektedir. Üstelik her ay bakımı yapılan mezarların tamamının müşterilerimizin içinin rahat etmesi için firmamızın internet sitesinde yayınlandığını da belirtelim.